• Jong Hercules 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oldenburg, DylanOverige stafTeammanager
    Scholte, RamonTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Schram, RobertTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 14:30Atletico Club Amsterdam 1 - Jong Hercules 1Sportpark De Eendracht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiJong Hercules 1 - Vlug en Vaardig cvv. 13 - 1
    11 meiUnited sv/DAVO 1 - Jong Hercules 10 - 12
  • Poulestanden Jong Hercules 1 ( 4e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCW 123192277215659
    2Jong Hercules 123163467274051
    3VVC fc 123154455282749
    4Vlug en Vaardig cvv. 123143659372245
    5Haarlem-Kennemerland f.c. 123142755371844
    6VVH/Velserbroek 124117652341840
    7RKAVIC 12310584741632
    8VVA/Spartaan 12383124447-325
    9United sv/DAVO 12366113874-3624
    10Van Nispen 12355134145-420
    11Atletico Club Amsterdam 12344153360-2716
    12Wijk aan Zee 12335152967-3814
    13Velsenoord FC 1230122988-791

    Poulestanden Jong Hercules 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Hercules 13300133109
    2ZCFC 132019546
    3vv Zwanenburg 1310279-23
    4Sporting Krommenie 13003113-120

    Poulestanden Jong Hercules 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Holland 111006063
    2Purmersteijn11006063
    3HSV 111008353
    4BOL11005143
    5Foresters 111005143
    6AFC 3411003033
    7Kolping Boys 111005323
    8Grasshoppers 111003123
    9Limmen 111003123
    10LSVV 111003123
    11FC Uitgeest 111003123
    12SVW 27 111002023
    13Schagen United 111004313
    14Alkmaarsche Boys 111003213
    15Hollandia11002113
    16Oosthuizen 111002113
    17Zouaven (de) 111002113
    18DZS 111002203
    19Purmerend 111002203
    20Westzaan 110012200
    21Valken de 110012200
    22FC Den Helder 1100134-10
    23Strandvogels 1100123-10
    24George st 1100112-10
    25Westfriezen 1100112-10
    26ZOB 1100112-10
    27SSA-SJO VV Egmond 1100135-20
    28Always Forward 1100113-20
    29RCZ 1100113-20
    30Spirit 30 (SC) 1100113-20
    31Vrone 1100113-20
    32Geel Zwart 30 1100102-20
    33SV Rood-Wit Zaanstad 1100103-30
    34Alcmaria Victrix 1100115-40
    35Zwaagdijk RKVV 1100115-40
    36Victoria O 1100138-50
    37Jong Hercules 1100106-60
    38Rijp (de) 1100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alders, ErikTeamspeler
    Alders, SvenTeamspeler
    Buys, StijnTeamspeler
    Carton, StevenTeamspeler
    Cohrs, RobbinTeamspeler
    Coin, ThomasTeamspeler
    Diaz lucas, RicardoTeamspeler
    Duijn, RickyTeamspeler
    Groot, Calvin deTeamspeler
    Heide, Mike v.d.Teamspeler
    Hittema, ThijsTeamspeler
    Hondema, ArnoudTeamspeler
    Huisstede, Perry vanTeamspeler
    Hulshof, KennethTeamspeler
    Jongbloed, NikTeamspeler
    Kloosterman, KajTeamspeler
    Kuilman, StevenTeamspeler
    Lensen, ErikTeamspeler
    Marel, Nico van derTeamspeler
    Niesten, YannickTeamspeler
    Oldenburg, DylanTeamspeler
    Schram, RobertTeamspeler
    Velde, Dennis v.d.Teamspeler
    Vossebelt, RobertTeamspeler
    Vries, Huib deTeamspeler
    Williams, MarleyTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.