• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Godding, MelvinOverige stafTeammanager
    Kuipers, RenéOverige stafTeammanager
    Kwantes, MaxOverige stafTeammanager
    McCabe, JamesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 13:40Jong Hercules 35+1 - Parkstad SV 35+1Sportpark Adrichem
    4 mrt. 14:30OFC 35+1 - Jong Hercules 35+1Sportpark OFC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Reiger Boys 35+1 - Jong Hercules 35+11 - 4
  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 ( 1e klasse 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBC 35+110100061154630
    2Velsenoord FC 35+111100172165630
    3United sv/DAVO 35+21190267254227
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 35+11062229141520
    5Hoofddorp s.v. 35+1115153437-316
    6Overbos sv. 35+1104242735-814
    7Terrasvogels 35+1104063343-1012
    8Jong Hercules 35+1103073540-59
    9Alliance '22 sv. 35+172141825-77
    10RCH 35+1112181957-387
    11BVC Bloemendaal 35+1101181468-544
    12VEW 35+1110291549-342

    Poulestanden Jong Hercules 35+1 ( 2e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Hercules 35+111004133
    2Parkstad SV 35+111003033
    3AGB 35+211006423
    4OFC 35+100000000
    5SDW 35+100000000
    6SDZ 35+100000000
    7Vrone 35+100000000
    8Wartburgia asv 35+300000000
    9TOB Rksv 35+2100146-20
    10Reiger Boys 35+1100114-30
    11ZOB 35+2100103-30

    Poulestanden Jong Hercules 35+1 ( Veteranen beker poulefase Groep 1 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haarlem-Kennemerland f.c. 35+1330013499
    2Jong Hercules 35+1311167-14
    3Terrasvogels 35+13021911-22
    4BVC Bloemendaal 35+13012410-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakel, Fred vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Buschman, MathijsTeamspeler
    Godding, MelvinTeamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Huider, JordyTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenéTeamspeler
    Kuyper, MikeTeamspeler
    Kwantes, MaxTeamspeler
    Leegwater, DannyTeamspeler
    McCabe, JamesTeamspeler
    Mettes, RickTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
    Verhoef, NielsTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.