• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Godding, M.Overige stafTeammanager
    Kuipers, RenéOverige stafTeammanager
    Kwantes, MPOverige stafTeammanager
    McCabe, JamesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:45VVC fc 35+1 - Jong Hercules 35+1Montreallaan - VVC complex
    28 mei. 14:30VVC fc 35+2 - Jong Hercules 35+1Montreallaan - VVC complex
    11 jun. 11:30Jong Hercules 35+1 - Terrasvogels 35+1Sportpark Adrichem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Jong Hercules 35+1 - Overbos sv. 35+18 - 0
  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1United sv/DAVO 35+1201622102307250
    2Jong Hercules 35+119143294385645
    3Hoofddorp s.v. 35+115103259283133
    4Badhoevedorp sc. 35+119103645321333
    5Terrasvogels 35+1178454550-528
    6Bloemendaal 35+1187294860-1223
    7VEW 35+11970124161-2021
    8Overbos sv. 35+11862104956-720
    9RCH 35+11944113670-3416
    10VVC fc 35+12051143672-3616
    11VVC fc 35+2154383654-1815
    12Germaan/De Eland asv 35+11731133575-4010
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakel, F vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Godding, M.Teamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Huider, JordyTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenéTeamspeler
    Kuyper, MikeTeamspeler
    Kwantes, MPTeamspeler
    Leegwater, DannyTeamspeler
    McCabe, JamesTeamspeler
    Mettes, RickTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Scholte, RamonTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
    Verhoef, NielsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.