• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Godding, M.Overige stafTeammanager
    Kuipers, RenéOverige stafTeammanager
    Kwantes, MPOverige stafTeammanager
    McCabe, JamesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1United sv/DAVO 35+1221822118328656
    2Jong Hercules 35+1221732109406954
    3Hoofddorp s.v. 35+121153385355048
    4Badhoevedorp sc. 35+122104848371134
    5Terrasvogels 35+1228594769-2229
    6VVC fc 35+22183105169-1827
    7Overbos sv. 35+12182116465-126
    8Bloemendaal 35+12282125577-2226
    9VEW 35+12080124362-1924
    10RCH 35+12154124378-3519
    11VVC fc 35+12251163883-4516
    12Germaan/De Eland asv 35+12241173993-5413
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakel, F vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Godding, M.Teamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Huider, JordyTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenéTeamspeler
    Kuyper, MikeTeamspeler
    Kwantes, MPTeamspeler
    Leegwater, DannyTeamspeler
    McCabe, JamesTeamspeler
    Mettes, RickTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Scholte, RamonTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
    Verhoef, NielsTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.