• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Godding, M.Overige stafTeammanager
    Kuipers, RenéOverige stafTeammanager
    Kwantes, MPOverige stafTeammanager
    McCabe, JamesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 14:00Jong Hercules 35+1 - VVC fc 35+2Sportpark Adrichem
    6 nov. 15:00Hoofddorp s.v. 35+1 - Jong Hercules 35+1Sportpark De IJvelden
    13 nov. 14:55Overbos sv. 35+1 - Jong Hercules 35+1Sportpark Overbos
    20 nov. 13:00Jong Hercules 35+1 - VVC fc 35+1Sportpark Adrichem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Jong Hercules 35+1 - Badhoevedorp sc. 35+14 - 1
    16 okt.Jong Hercules 35+1 - United sv/DAVO 35+11 - 1
  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoofddorp s.v. 35+143102271510
    2Jong Hercules 35+1321010377
    3Badhoevedorp sc. 35+142118627
    4Bloemendaal 35+1320111836
    5VVC fc 35+14202916-76
    6United sv/DAVO 35+141219725
    7RCH 35+14112812-44
    8VVC fc 35+221014313
    9Overbos sv. 35+131021415-13
    10Germaan/De Eland asv 35+131021120-93
    11VEW 35+141031112-13
    12Terrasvogels 35+14103715-83
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakel, F vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Buschman, M.Teamspeler
    Godding, M.Teamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Huider, JordyTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenéTeamspeler
    Kuyper, MikeTeamspeler
    Kwantes, MPTeamspeler
    Leegwater, DannyTeamspeler
    McCabe, JamesTeamspeler
    Mettes, RickTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
    Verhoef, NielsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.