• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Cabe, JamesOverige stafTeammanager
    Kuipers, RenΓ©Overige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+315110464343033
    2TOB Rksv 35+314102252262632
    3Badhoevedorp sc. 35+11594247301731
    4Jong Hercules 35+11591561471428
    5Wieringermeer 35+11463549381121
    6Buitenveldert sc. 35+1145364055-1518
    7RCZ 35+2134364053-1315
    8ZOB 35+2144283550-1514
    9TOB Rksv 35+2124081929-1012
    10JOS Watergraafsmeer 35+1122192540-157
    11Wartburgia asv 35+11211102555-304
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakel, F vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Buschman, M.Teamspeler
    Cabe, JamesTeamspeler
    Castricum, CTeamspeler
    Godding, M.Teamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenΓ©Teamspeler
    Kwantes, MPTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.