• Jong Hercules 35+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogers, PatrickOverige stafTeammanager
    Cabe, JamesOverige stafTeammanager
    Kuipers, RenéOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mrt. AFGELASTBuitenveldert sc. 35+1 - Jong Hercules 35+1Sportpark Buitenveldert
    4 apr. AFGELASTJong Hercules 35+1 - Almere FC 35+1Sportpark Aagtendijk
    18 apr. 14:30TOB Rksv 35+2 - Jong Hercules 35+1Sportpark Oostzanerwerf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Buitenveldert sc. 35+1 - Jong Hercules 35+1
    14 mrt.Jong Hercules 35+1 - ZOB 35+2
  • Poulestanden Jong Hercules 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wartburgia asv 35+315110464343033
    2TOB Rksv 35+314102252262632
    3Badhoevedorp sc. 35+11594247301731
    4Jong Hercules 35+11591561471428
    5Wieringermeer 35+11463549381121
    6Buitenveldert sc. 35+1145364055-1518
    7RCZ 35+2134364053-1315
    8ZOB 35+2144283550-1514
    9TOB Rksv 35+2124081929-1012
    10JOS Watergraafsmeer 35+1122192540-157
    11Wartburgia asv 35+11211102555-304
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakel, F vanTeamspeler
    Bogers, PatrickTeamspeler
    Borsje, JeroenTeamspeler
    Bostdorp, RupertTeamspeler
    Buschman, M.Teamspeler
    Cabe, JamesTeamspeler
    Castricum, CTeamspeler
    Godding, M.Teamspeler
    Groen, HansTeamspeler
    Hudson, MarkTeamspeler
    Kok, MarcTeamspeler
    Kramer, GerardTeamspeler
    Kuipers, RenéTeamspeler
    Kwantes, MPTeamspeler
    Middelkoop, EdwardTeamspeler
    Morren, JoostTeamspeler
    Spoelder, PeterTeamspeler
    Stoker, ThomasTeamspeler
    Tunen, Ferry vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.